Cercador de CV

Assessors Acreditats

 
Estratègia
Finances i control de gestió
Internacionalització
Legal
Màrqueting digital
Màrqueting i vendes
Operacions i logística
Organització i RRHH
Patent Box
Agent de patents i marques
Concepte i disseny de producte
Fiscalitat en R+D+I
Gestió de la innovació
Economia verda
Tecnologia
Horizon 2020. SME Instrument
Compra pública innovadora
Contractació pública internacional
Horizon 2020. Projectes col·laboratius
Alimentació
Energia i recursos
Sistemes industrials
Indústries basades en el disseny
Indústries relacionades amb la mobilitat sostenible
Indústries de la salut i ciències de la vida
Indústries culturals i basades en l'experiència
Nom Àrees d'expertesa / RIS3CAT
Torres Artés, Marta
Vandellòs Soldrà, Eduard
Boada-Grau, Joan
Croyle, Richard
Costas, Ignasi
FONT MARTÍ, ALBERT
Curet, Concepció
de la Maza Peirò, Mª Jose
casanovas moran, enric
Caviasca, Alessandro
NOMON DESIGN, S.L., SISON PUJOL,
González Sánchez, Mario
MARTINEZ DEL AMO, ANA
Lombarte Bara, Jordi
Rodrigo Fuentes, Julio
LAGUNA ABAD, ANGELA
Quer Falcó, Francesc
Torres Santolaria, Albert
Abad Brando, Miguel
Rosell Gallart, Josep
Durán Moya, Carlos
Cobos Serrano, Maria del Carmen
Díez Bernabé, Glòria
Castillo Palacios, Paloma
Porcar Coderch, Nati
LATORRE SAURA, JOVITA
Cos Badia, Meritxell
Antona Elias, Marta
Jimenez Torres, Sergi
Roma, Albert
vera vinyals, miriam
Bach Oller, Elisabet
Pallás Sancho, Carmen
Llopis Gonzàlez, Xavier
Acarín Wieland, Ausiàs
Ramos Santamaria, Carles
RIUS OLLE, JORDI
Alemany Montiel, Albert
Soto De Martín, Marga
PELLISÉ BELLOSTAS, MANEL
BLASCO HERNANDO, JOSÉ MIGUEL
García Tremps, Maricruz
BIENERT SERRACLARA, FERRAN
CAMON PALMEROLA, Ma.ANTONIA
PASCUAL OLIVES, XAVIER
Monferrer Ballester, Albert
Ayneto Gubert, Xavier
Menor Vilahur, Ricard
Domínguez Remy, Rafael
Huidobro-Alberich, David
Gonfaus Font, Robert
Garro Muñoa, Aitor
LEAL DURAN, JORDI
Soler Sindreu, Joan
Oliver Solà, Jordi
Mindán Sanz, Elena
FAURI PADRÓ, IGNASI
CAPAFONS ALEGRET, AGUEDA
DE TORRES MESTRES, MACARI
COLOMA RODRÍGUEZ, CARLOS
Bilbao Aresté, Iker
DE FELIPE LEHTONEN, MARIA HELENA
Fernández-Cuellas, Rodolfo
LÓPEZ AVELLANEDA, CARLES
Ozores, Fernando
Parra Pastor, Esther
ylla, cristina
Allende Lucarini, Fernando
Montaner Rigall, Miquel
Álvarez Álvarez, Alejandro
Sánchez, Nati
Puy, Anna
Mosso Bel, Oriol
Benítez Fernández, Yolanda
ORTIGOSA VALLEJO, Beatriz
Fumanal Cuadrat, Xavier
Nebbia, Enrico
OURO FUENTE, ALBERTO
Esteve Enrech, Glòria
CALVO, GALA
CASALS AMBLÀS, XAVIER
RABASA FERRANDO, DAVID
HERNÁNDEZ-PUÉRTOLAS PAVÍA, ÁLVARO
Millán Giner, Xavier
DANON CAMPON, CRISTINA
RIBECHINI CREUS, GIOVANNI-LUIGI
Neves, Nuno Miguel
Garcia Gonzalez, Francisco Javier
López Demarbre, Laura
Amat Royo, Joaquim
MARTINEZ BOADAS, JORDI
Bento Fernández, María
Viñas Llebot, Carles
Faura López de Haro, Bernat
Armengol Santacreu, Jordi
BURGAYA CORNET, DAVID
Mas Mestre, Juli
Valls Mas, Toni
Tió Rotllan, Jordi
Giró Roca, Jordi
Juanola Sagué, Eduard
Veros Gonzàlez, Eduard
LAMARCA FLINCH, TOMÁS
BLANCAFORT MASRIERA, LLUIS
Ribaudí Trepat, Jordi
Baijet Vidal, Josep
Muntal Vazquez, Judith
NAVARRO GRANADOS, JORDI
TAULÉ MUÑOZ, ERNEST
Esteban Ayerbe, David
CRIVELLARI, NICOLA
GARCIA GASULL, ERNEST
Ruz Honorato, Ceferino
Casero Marina, Alejandro
Garriga Filgueira, Mª del Mar
Belda Reig, Ignasi
ALONSO SANTACREU, CARME
Galceran Peiró, Jordi
MOLINARIO NICOLÁS, IGNACIO
Ricart Rius, Sofia
de Martí Villalba, Inés
Garcia Lozano, Raul
Duran Moya, Luis-Alfonso
Torrell Martínez, Francesca
Coma de Pagès, Sergi
Fernandez Moreno, Juan
Boschmonart, Jesús
VILALTA i TORRENT, JOAN CARLES
Valero Pujol, Rubén
Herrero Yniesta, Victor
NAVARRO RÀFOLS, SUSANA
Noguera, Josep
de Francisco Cotorruelo, Víctor
Parera Buxeres, Antoni
Casas, Ita
Villergas Puig, Fernando
Carreras Romo, Ricard
Borrell Vilanova, Olga
Mestre Margó, Judit
PUIGMAL SANTACREU, LAIA
GRATACOS ESPARCH, ALBERT
Melgar Trullàs, Meritxell
Vila Lauroba, Raúl
Senés Cano, Celeste
Gimeno Terraza, Ramón
Pérez Ortega, Ana Isabel
Casasnovas Cavestany, Ignacio
Gibovic, Denisa
Ferragut Rosell, Raül
Jiménez Jiménez, Joan
Gazulla Santos, Cristina
Fernández Prat, Marc
CANELA GRAELLS, FRANCESC
CAYUELA MALDONADO, MARIA JOSE
Montcada Elias, Eloi
Farre Capdevila, Alexandre Josep
Banlles Durro, Carles
Estela, Montse
de la Parra Pérez-Gavilán, Sergio
PASCUAL SABE, RAMON
Pallares Sole, Albert
Muntada, Eduard
gallardo albajar, ignacio
Rubio Jordà, Enric
Amigó Müller, Juan
COROMINAS PÉREZ, MARC
SAINZ DE LA MAZA BENET, MAITE
Fontanella Roig, Carles
olano lope, Rafael
Ruiz Ezpeleta, Maria Angels
Costa, Txell
GARCIA, Christophe
Martínez Blanco, Julia
Guimarães Pereira, Tatiana
CONESA SAGRERA, JOSEP
Olivares Veciana, Xavier
Escobar Izquierdo, Amparo Noelia
Benages Nozal, Jordi
Martinez Gasol, Carles
LORENTE VILLENA, JORDI
Barrera Vila, Pedro
CASTILLO ROLDAN, CRISTINA
Garzón Moreno, Daniel
Figueras Solvas, Carolina
SOLA ORTIGOSA, FRANCESC JOSEP
PUJADAS CASAS, LAURA
Martínez Ruiz, Puri
RULLO NAVARRO, GEMMA
sanahuja pascual, jordi
López Fidalgo, Felipe
Rivera Gili, Xavier
Bayod Ripoll, Quim
Torres Prats, Maite
Roca Clusellas, Martí
Ylla Konneke, Alejandro
TRIGO LIZARRITURRI, JOAN
Garcia Fernandez, Isabel
Prat Garrigasait, Josep
Fontanella Torrentà, Jordi
Navarro, Salut
GARCIA FERNANDEZ, ARGELIA
Gallardo Rodriguez, Xavier
PALACIO GUILLEN, MARIA
Martinez de Sarasa, RAMON
Rodriguez Díaz, Suevia
CAPDEVILA POSINO, MERITXELL
Losantos Sistach, Josep
Yerpes González, Sandra
Almenar Taya, Ester
Schonberg-Schwarz Letzen, Enrique
VENTURA PUIG, CARLES
IBÁÑEZ JORNET, SILVIA
Abadal Soler, Josep
Roma, Narcis
Comabella Jordán, Isabel
ANTUNEZ RETAMAL, RAUL
Rios Del Rio, Manel
Arribas Sánchez, Belén
Pavia Valls, Marc
Codina Farriol, Montserrat
Rodríguez Guerrero, Santiago
ORTEU GIMÉNEZ, ELENA
Goldstein, Juliette
Pérez Martínez, Andreu
Calvo Herrero, Felipe
Massana Comas, Marc
Mayor Sans, Fernando
ROHER ARMENTIA, JORDI
Martín Serrano, Marga
Oliva, Miquel Àngel
Monge García, Javier
Llorella, Fernando
Farreny, Ramon
MASIÁ MARTI, LORENA
Gil Sánchez, Mireia
Benet i Mònico, Ariadna
Rivera López, Enric
Kuchinow Tudury, Verònica
Puig Jover, Jorge
Esteban Yeste, Jose Miguel
Arango, Adriana
Gomez, Pere Lluis
FERNANDEZ ABENOZA, SONIA
DAURA OLLER, ELIAS
de la Paz Cahiz, Anna M.
Martínez Vico, Esther
Balado Arias, Sandra
MORILLAS FABREGA, ESTER
MORO QUEVEDO, OSCAR
García Sánchez, Nuria
Salse Talarn, Miquel Angel
BRET GARRIGA, JOSEP
Parals Fradera, Octavi
silva vergara, ignacio
Montal Armengou, Judit
Aznar, Patricia
Agúndez Navarro, Ferran
Castán Peiró, Francesc
Oyonate Melo, Josep Maria
DE FRUTOS GONZALEZ, ESTHER
Tarrés Sala, Lluís
Graupera, Antoni
Fàbrega Sabaté, Xavier
Alegre Ribalta, Oscar
Farré Fernández, Júlia
Istúriz Mota, Alvaro
Sanabre Vives, Carles
ROYO DEL CERRO, JOSEP XAVIER
Galiana Arranz, Àngels
Velilla, Javier
CARTAGENA VIME, SANDRA
Cabratosa Fueris, Belen
Lluís Gavaldà, Anna
Rosales Lavielle, Alejandro Alberto
Mesquida Mas, Lluís Mesquida
Torres Rico, Ana María